Jedną z najbardziej istotnych spraw podczas projektowania łazienki jest wybór odpowiednich baterii prysznicowych. W obecnej ofercie wielu sklepów, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, natknąć się można na bardzo duży wybór takowych. Warto zwłaszcza zainteresować się na asortyment sklepów specjalistycznych. W przypadku gdy mieszkasz w pobliżu Warszawy, w miejscowościach takich jak Otwock, Halinów czy Sulejówek warto skorzystać z oferty Inter-Keram.

Na co zwracać uwagę, kupując baterie do łazienki i kuchni?

Ale w jaki sposób wybrać taką armaturę, która spełni wszystkie wymagania członków naszej rodziny? Trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Po pierwsze, musimy wybrać typ baterii, jaką chcemy mieć w swojej łazience. Istnieją:

  • baterie do umywalek
  • baterie prysznicowe

Zarówno jedne i drugie możemy podzielić na:

  • baterie ścienne
  • baterie podtynkowe

Wszystkie typy mają swoje plusy i zalety. Wybór należy tylko do ciebie. Warto znaleźć nieco czasu, aby zgłębić temat i znaleźć rozwiązanie najlepsze dla nas.

Moja rada

Nie ważne, czy mieszkasz w Warszawie, czy może w mniejszym mieście, jak. np. Sulejówek, Otwock, Halinów… Zawsze możesz zapoznać się z asortymentem na stronie internetowej. Dzięki temu zyskasz pewność, że bateria, której poszukujesz, znajduje się w tym momencie w ofercie sklepu. Dodatkowo, gdy chcesz zyskać 100% pewności, przed przyjazdem, skontaktuj się telefonicznie i dopytaj o dostępność. 

Bateria powinna być nie tylko użyteczna, ale też estetyczna

W dodatku należy pamiętać o tym, że dobrze, by bateria do prysznica dobrze komponowała się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki. Gdy należycie dobierzemy jej wygląd, to możemy mieć pewność, że całe pomieszczenie będzie prezentować się świetnie. Jeśli zaś bateria do prysznica będzie się wyróżniać tym, że nie pasuje do całości, to niestety, nie będzie to wyglądało dobrze.

Znakomitym wyborem będą także baterie prysznicowe, które cechują się bardzo niskim zużyciem wody. W ten sposób pomożemy nie tylko środowisku, ale i stanowi naszego konta. Ekologiczna bateria do prysznica gwarantuje wszakże ogromne oszczędności.