Dzisiaj omawiamy realizacje Craft Project – architekt Serock.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który ma parter i pierwsze piętro. Budynek posiada spore okna, pomiędzy nimi są brązowe elementy, reszta budynku jest biała. Dookoła drzwi wejściowych, budynek zabudowany jest szarymi płytami. Całe wejście jest przeszklone.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Wygląda jakby składało się z 4 małych budynków – jeden jest biały, dwa szare i jeden niebieski. Jest to niewysoki obiekt, który posiada okna tylko na dole. Są one wysokie i przeszklone jest niemalże całe przedszkole. Budynek posiada elementy w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden domek został zbudowany z cegły i architekt zdecydował zostawić ten surowy stan. Dom posiada ciemnoszare dachówki, balustradę oraz ramy okienne. Jest piętrowy i z piętra jest wyjście na sporej wielkości balkon, który mieści się na dachu parteru. Budynek ma wstawione wielkie okna.

Kolejny budynek mieszkalny ma kolor biały i ma dołączony garaż. Domek jest piętrowy i nad garażem został stworzony balkon ze szklaną barierką. Obiekt ma ciemnoszare i jasnobrązowe części.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock posiada czerwony dach oraz jest dwukondygnacyjna. Elewacja budynku jest beżowa a sama restauracja jest otoczona zielenią taką jak krzaki i niewysokie drzewka. Restauracja ma okna z każdej strony, też takie wychodzące z dachu.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie ma balkon. Sam budynek jest szary z elementami jasnobrązowymi. Balustrady przy balkonach są szklane. Blok ma parter i dwie kondygnacje oraz ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z domów jest jednokondygnacyjny i ma białą elewację. Dom posiada duże okna, które wychodzą na ogródek i czarny dach.

Następny z budynków mieszkalnych jest nietypowy. Jest dwupoziomowy i posiada balkon. Nie jest kwadratem albo prostokątem. Ma okna na całą wysokość pokoju, dach jest czarny, a elewacja częściowo jest jasnobrązowa, a częściowo są to cegły w kolorze szarym. Sporo dodatków jest czarnych, tak jak dla przykładu balustrada balkonowa.

Kolejny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest dwukondygnacyjnym domem. Ma dwa garaże – jeden dla każdej części domu. Obiekt jest biało-szary, elementy takie jak dach lub barierki do balkonów są w kolorze czarnym. Od frontu domu znajduje się garaż oraz drzwi, z tyłu sporej wielkości okna balkonowe, którymi można wyjść do ogrodu.

Ostatni obiekt mieszkalny posiada część, która przypomina wieżę i jest po części zarośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest w jasnych odcieniach szarości, a reszta domu czarna i posiada brązowe elementy. Dom jest dwupoziomowy o nieregularnym kształcie.

Dom dla ludzi starszych

Ostatni już obiekt jest dosyć duży – wyglądem przypomina blok. Składa się z parteru i 3 pięter, ma na dodatek poddasze. Pomieszczenia na piętrach 1-3 posiadają balkony. Kolor tego domu to jasnoszary, dach jest w ciemnych odcieniach szarości.